image

Serveis Centrals - Estructura Organitzativa

  • President. Josep M. Vidal. 

    jmvidal@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Secretari. Jordi Turon 

    jordituron@ddgi.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Direcció General. Estanis Vayreda 

    evayreda@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Secretària de Direcció. Carme Fort 

    cfort@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Direcció Tècnica. Mariona Rustullet 

    mrustullet@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

  • Coordinació Residències de gent gran. Elisenda Serra 

    eserra@sumaracciosocial.cat

    Tel. 692 907 177

  • Coordinació Centres diürns de gent gran. Olga Soler 

    osoler@sumaracciosocial.cat

    Tel. 645 771 545

  • Coordinació Serveis SAD. Cèlia Sarramona 

    csarramona@sumaracciosocial.cat

    Tel. 647 923 707

    • Marta Gibernau 

      mgibernau@sumaracciosocial.cat

      Tel. 647 923 707 

  • Coordinació Àrea Violència Masclista. Anna Raventós 

    araventos@sumaracciosocial.cat

    Tel. 666 442 452

​​​​

  • Direcció d'Administració i Finances. Salvador Peña 

    spenya@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 764

  • Comptabilitat i Serveis Generals. Beatriz Torres 

    btorres@sumaracciosocial.cat

    Tel. 662 303 988

  • Clients i Facturació. Laura Graupera 

    lgraupera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 191 498

  • Manteniment Infraestructures. Txema Rodriguez

    jmrodriguez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 436 390

  • Suport Administratiu 

    Tel. 672 108 752

     

 

  • Direcció de Gestió de Persones. Gabriel Llagostera 

    gllagostera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 771

  • Selecció de persones i Desenvolupament. Carme Ros / Layra Pey / Pilar Serra 

    cros@sumaracciosocial.cat

    lpey@sumaracciosocial.cat

    pserra@sumaracciosocial.cat

    Tel. 625 053 142

    Tel. 657 900 195 - 672 097 036

    Tel. 627 790329

  • Prevenció de Riscos. Salut i Gestió de l'Absentisme. Mònica Sais 

    msais@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 740 - 667 932 641

  • Formació. Cristina Guardiola

    cguardiola@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 392 486

  • Suport Administratiu. Marta Serra / Gina Prunell 

    mserra@sumaracciosocial.cat

    gprunell@sumaracciosocial.cat

    Tel. 600 403 615

 

  • Comunicació. Anna Tarafa 

    atarafa@sumaracciosocial.cat

    Tel. 670 270 833

 

  • Compres. Eva Llach 

    ellach@sumaracciosocial.cat

    Tel. 671 266 466 - 600 410 423

  • Meritxell Ferrero 

    mferrero@sumaracciosocial.cat

    Tel. 600 415 989

 

  • Serveis Jurídics - Contractació Pública. Mariona López 

    mlopez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 678 918 035 - 667 835 747

  • Aida Garcia / Mireia Palomo 

    agarcia@sumaracciosocial.cat

    Tel. 605 668 740

 

  • Sistemes TIC. Francesc Oliveras 

    foliveras@foconsultor.cat

    Tel. 672 108 759

image