image

Equipaments i Serveis

ADJUNTA DIRECCIÓ GENERAL  

Mariona Rustullet

DIRECCIÓ TÈCNICA I DE QUALITAT 

Elisenda Serra

 

RESPONSABLE SANITÀRIA 

Judith Lobera 

 


 

ÀREA DE GENT GRAN

 

RESIDÈNCIES

Jose Luís Oreiro - Núria Enríquez ( Responsables - Coordinació )

Sant Hilari Sacalm

Gemma Puig

Sant Pere de Torelló

Alba Coll

Casa dels Avis

Sant Sadurní d'Anoia

Àngels Pereña

Can Comelles

Esparreguera

Neus Montserrat

Vall de Ribes

Ribes de Freser

Raquel Solà

Sant Josep

Cassà de la Selva

Aroha Roelas

Els Tells

Montesquiu

Jéssica Zorilla

Can Codina

Tona

Judit Parés

Sant Salvador d'Horta

Santa Coloma de Farners

Marta Triadó

Begues

Patricia Escobar

 

   
 

 

CENTRES DE DIA

Vanesa Pallàs - Ester Padrés (Responsables - Coordinació)

Les Bernardes

Salt

Susanna Torrà

Molí de Cuc

Anglès

Ester Rifà

El Papiol

Adela Martínez

 

 

 

 

CENTRES DE SERVEIS D'ÀMBIT RURAL

Vanesa Pallàs - Ester Padrés (Responsables - Coordinació)

Santa Maria d'Oló

Montserrat Oller

Portbou

Cíntia Hernández

Anna Blancafort

Sant Vicenç de Torelló

Míriam Caro

Fogars de la Selva

Ariadna Cervelló

Porqueres

Neus Serra

Melanie Carrasco

Agullana

Ariadna Tornel

Riudellots de la Selva

Marta Duran

Camallera

Lídia Molist

Les Garrigues (La Granadella)

Cristina Teixidó

Torrelavit

Sílvia Almirall

Maials

Susanna Eres

Hostalets de Pierola

Antónia López

Vilobí d'Onyar

Glòria Gilfreu

Viladrau

Montserrat Oller

Vilanova del Vallès

Ada Magrinyà

 

OFICINES D'ATENCIÓ A LA GENT GRAN

Vanesa Pallàs - Ester Padrés (Responsables - Coordinació)

Can Ribotic - Vilablareix

Esther Arbusà

El Trull - Vilamalla

Anna Blancafort

Maçanet Cabrenys 

Sònia Pareja 

 

 

SERVEIS D'ATENCIÓ DOMICILIÀRIA

Lluís Rossell - Carla Bautista - Míriam Garcia( Responsables - Coordinació )

Alt Empordà

M. José Jerez

Alt Penedès

Erika Civil

Berguedà

Mar Reixach

Júlia Bernadich

Cardedeu

Maria Martín

Cerdanya

Raquel Fernández

El Masnou

Concepció Albuixech 

Figueres

Tània Vázquez

Garrigues

Marina Macià

Garrotxa

Laia Soldado

Irina Azorín

Girona

Marta Pérez

Anna Ginabreda

Pla de l'Estany

Noemí Banegas

 

Ripollès

Julieta Van Thu

Salt - Gironès

Mariona Sala

Alba Valenzuela

 

Selva (inclòs Arbúcies)

Sara Pagès

Natàlia Figueras

Anna Masriera

Alt Urgell

Raquel Fernández

Banyoles 

Noemí Banegas 

 El Papiol 

Adela Martínez 

 

 

 

 

ÀREA DE VIOLÈNCIA MASCLISTA

Núria Peix (Responsable - Coordinació)

SERVEIS D'ACOLLIDA I RECUPERACIÓ (SARV)

SERVEIS D'INTERVENCIÓ ESPECIALITZADA (SIE)

Tarragonès

Àngels Figuerola

Gironès

Montse Solerdelcoll

Gironès

Lourdes Garcia

Alt Empordà

Tatiana Fonseca

 

 

SERVEIS TÈCNICS DE PUNT DE TROBADA

Figueres

Lluís Espinosa

Gavà

Marta Doblas 

Vic

Maria Roqué

 

Girona

Tatiana Fonseca

Manresa

  Rosa Tejero 

Tortosa i

Terres de l'Ebre

Carles Ceprià

 

ÀREA D'INFÀNCIA

Núria Peix (Responsable - Coordinació)

Centre Obert El Masnou

Nora Anadon

 

                    SIS Vacarisses                     

Michelle Sas

                           SSIB + SSF                             

Berguedà

Gemma Iglesies

SIS Cardedeu

Adrià Mercader

 

   
 
Altres serveis a la gent Gran
Servei Dinamitzadors Alt Penedès Tallers de Memòria

 

 

Compartir

Enllaços

image