image

Serveis Centrals

  • President. Josep M. Vidal. 

    jmvidal@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Secretari. Jordi Turon 

    jordituron@ddgi.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Direcció General. Estanis Vayreda 

    evayreda@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Secretària de Direcció. Carme Fort 

    cfort@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

  • Comunicació. Anna Tarafa 

    atarafa@sumaracciosocial.cat

    Tel. 670 270 833

 

  • Direcció Tècnica. Mariona Rustullet 

    mrustullet@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Coordinació Residències de gent gran. Elisenda Serra 

    eserra@sumaracciosocial.cat

    Tel. 692 907 177

  • Coordinació Centres diürns de gent gran. Olga Soler 

    osoler@sumaracciosocial.cat

    Tel. 645 771 545

  • Coordinació Serveis SAD. Cèlia Sarramona 

    csarramona@sumaracciosocial.cat

    Tel. 647 923 707

    • Organització i gestió SAD. Marta Gibernau 

      mgibernau@sumaracciosocial.cat

      Tel. 647 923 707 

  • Coordinació Àrea Violència Masclista. Anna Raventós 

    araventos@sumaracciosocial.cat

    Tel. 666 442 452

​​​​

  • Direcció d'Administració i Finances. Salvador Peña 

    spenya@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 764

 

  • Gestió i Comptabilitat. Beatriz Torres 

    btorres@sumaracciosocial.cat

    Tel. 662 303 988

  • Clients i Facturació. Laura Graupera 

    lgraupera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 191 498

  • Proveïdors. Vanesa Larramendy 

    vlarramendy@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 752

  • Suport administratiu. Sílvia Palomo

    spalomo@sumaracciosocial.cat

    Tel. 972 439 168

  • Manteniment Infraestructures. Josep Maria Rodriguez

    jmrodriguez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 436 390

  • Suport Administratiu Manteniment. Susanna Clarió

    sclario@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 497 581

  • Sistemes TIC. Francesc Oliveras 

    foliveras@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Direcció de Gestió de Persones. Gabriel Llagostera 

    gllagostera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 771

 

  • Selecció, organització i gestió de persones. Carme Ros / Layra Pey / Pilar Serra / Karen Ferran

    cros@sumaracciosocial.cat

    lpey@sumaracciosocial.cat

    pserra@sumaracciosocial.cat

    kferran@sumaracciosocial.cat

    Tel. 625 053 142

    Tel. 657 900 195 - 672 097 036

    Tel. 627 790 329

    Tel. 664 497 445

  • Administració laboral. Marta Serra / Gina Prunell 

    mserra@sumaracciosocial.cat

    gprunell@sumaracciosocial.cat

    Tel. 674 783 676

    Tel. 600 403 615

  • Processos de millora i digitalització. Carme Ros 

    cros@sumaracciosocial.cat

    Tel. 625 053 142

  • Formació i desenvolupament. Cristina Guardiola

    cguardiola@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 392 486

  • Prevenció de riscos laborals. Mònica Sais 

    msais@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 740 - 667 932 641

 

  • Direcció Jurídica. Helena Hugas 

    hhugas@sumaracciosocial.cat

    Tel. 615 202 425

 

  • Àrea Jurídica.  Mireia Palomo / Marianela Bastias

    mpalomo@sumaracciosocial.cat

    nbastias@sumaracciosocial.cat

    Tel. 605 668 740

    Tel. 667 835 747

  • Registre General. Noemí Rincon 

    nrincon@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 096 928

  •  Coordinació Àrea de Compres. Eva Llach 
  • ellach@sumaracciosocial.cat

    Tel. 671 266 466 

    • Administració Compres. Meritxell Ferrero / Sílvia Cobo 
  • mferrero@sumaracciosocial.cat

    scobo@sumaracciosocial.cat

    Tel. 600 415 989

    Tel. 664 497 236

 

 

Compartir

Enllaços

image