image

Serveis Centrals

President. Josep M. Vidal. 

jmvidal@sumaracciosocial.cat

Tel. 672 108 759

 

  • Secretari. Jordi Turon 

    jordituron@ddgi.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Direcció General. Estanis Vayreda 

evayreda@sumaracciosocial.cat

  • Tel. 672 108 759

 

  • Adjunta Direcció General. Mariona Rustullet 

mrustullet@sumaracciosocial.cat

Tel. 675 726 239

 

  • Secretària de Direcció. Carme Fort 

    cfort@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Comunicació. Anna Tarafa 

    atarafa@sumaracciosocial.cat

    Tel. 670 270 833

 


 

  • Direcció Tècnica i de Qualitat. Elisenda Serra 

    eserra@sumaracciosocial.cat

    Tel. 692 907 177

 

  • Responsables de Residències de gent gran.  José Luis Oreiro - Núria Enríquez

    joreiro@sumaracciosocial.cat

    nenriquez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 685 419 358

    Tel. 605 590 266

 

  • Responsable de Centres diürns de gent gran. Olga Soler 

    osoler@sumaracciosocial.cat

    Tel. 645 771 545

 

  • Responsables dels Serveis SAD. Ana Asensio - Adela Martínez 

    aasensio@sumaracciosocial.cat

    amartinez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 651 095 143

    Tel. 665 329 003

 

  • Cap de Servei de l'Àrea de Violència Masclista i Infància. Núria Peix 

    npeix@sumaracciosocial.cat

    Tel. 654 646 072

 

  • Responsable Sanitària. Judit Lobera ​​​​

    jlobera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 677 415 403

 

  • Responsable de desenvolupament de SAD  

csarramona@sumaracciosocial.cat

Tel. 647 923 707

 


 

Direcció d'Administració i Finances. Salvador Peña 

spenya@sumaracciosocial.cat

Tel. 672 108 764

 

  • Gestió i Comptabilitat. Beatriz Torres 

    btorres@sumaracciosocial.cat

    Tel. 662 303 988

 

  • Clients i Facturació. Laura Graupera. Glòria Pibernat 

    lgraupera@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 191 498

 

  • Proveïdors. Berta Prats 

    bprats@sumaracciosocial.cat

    Tel. 655 800 967

 

  • Suport administratiu. Sílvia Palomo

    spalomo@sumaracciosocial.cat

    Tel. 972 439 168

 


 

  • Direcció de Gestió de Persones. Gabriel Llagostera 

gllagostera@sumaracciosocial.cat

Tel. 672 108 771

 

  • Responsable de desenvolupament de persones. Laura Pey 

    lpey@sumaracciosocial.cat

    Tel. 657 900 195 - 672 097 036

 

  • Responsable de gestió laboral. Carme Ros 
  • cros@sumaracciosocial.cat

     Tel. 625 053 142

 

  • Selecció, gestió i organització de persones. Karen Ferran/Katia López/Pilar Serra
  • kferran@sumaracciosocial.cat

    klopez@sumaracciosocial.cat

    pserra@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 497 445

    Tel. 685 079 742

    Tel. 627 790 329

                                           

                                                        Afiliació, contractació i nòmines. Marta Serra/Gina Prunell/Anna Soriano/Marta Badet

  • mserra@sumaracciosocial.cat

    gprunell@sumaracciosocial.cat

    asoriano@sumaracciosocial.cat

    Tel. 674 783 676

    Tel. 600 403 615

    Tel. 655 801 882

 

  • Formació i desenvolupament. Georgina Duran
  • gduran@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 392 486

 

  • Prevenció de riscos laborals. Esther Poch - Laura Carré

    epoch@sumaracciosocial.cat

    lcarre@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 932 641

    Tel. 605 590 811

 

  • Formació i desenvolupament. Georgina Duran
  • gduran@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 392 486

 

  • Relacions laborals. Eugènia Anoro
  • eanoro@sumaracciosocial.cat

    Tel. 670 280 152


 

Direcció Jurídica. Helena Hugas 

hhugas@sumaracciosocial.cat

Tel. 615 202 425

 

  • Responsable de l'àrea jurídica. Montse Salvat 

    msalvat@sumaracciosocial.cat

    Tel. 651 750 984

  •  
  • Tècnica jurídica de Contractació Pública. Elisabeth Mazarico 

    emazarico@sumaracciosocial.cat

    Tel. 605 668 740

  •  
  • Suport administratiu. Noemí Rincón 
  • nrincon@sumaracciosocial.cat

     

    Tel. 672 096 928

    Tel. 600 410 423 (genèric)

 


 

Direcció d'Operacions. Carles Hereu

chereu@sumaracciosocial.cat

Tel. 605 973 884

 

  • Coordinació Àrea de Compres. Eva Llach 
  • ellach@sumaracciosocial.cat

    Tel. 671 266 466 

 

  • Administració Compres. Meritxell Ferrero / Imma Espinosa 
  • mferrero@sumaracciosocial.cat

    iespinosa@sumaracciosocial.cat

    Tel. 600 415 989

    Tel. 667 835 747

 

  • Coordinació Àrea de Manteniment. Josep Maria Rodriguez

    jmrodriguez@sumaracciosocial.cat

    Tel. 667 436 390

 

  • Administració Manteniment. Susanna Clarió / Cristina Expósito / Sílvia Cobo

    sclario@sumaracciosocial.cat

    cexposito@sumaracciosocial.cat

    scobo@sumaracciosocial.cat

    Tel. 664 497 581

    Tel. 664 497 236

    Tel. 664 497 236

 

  • Coordinació Àrea de Sistemes TIC. Francesc Oliveras 

    foliveras@sumaracciosocial.cat

    Tel. 672 108 759

 

  • Suport informàtic. Marc Corcoll
  • mcorcoll@sumaracciosocial.cat

    informatica@sumaracciosocial.cat

    Tel. 653 676 122

 

Compartir

Enllaços

image